OnlyButtons/Ingredients-Link-Eng.jpg
OnlyButtons/Ingredients-Link-Rus.jpg

Извините, эта страница находится в стадии разработки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SignsAndImages/grassLine.jpg

SignsAndImages/Brazil-Nut.jpgאגוז ברזיל   Бразильский орех - Bertholletia excelsa - Brazil nut

אגוזי ברזיל מכילים שמנים אתריים, עשירים בויטמינים מקבוצות B ו PP, בטריגלצידים וחומצות שומן בלתי רוויות. השמן נספג בקלות בעור, מרכך ומזין אותו. שילוב אגוזי ברזיל עם שרף עץ הקופאיפרה, הינו פטנט רשום  Beracare ® לטיפול בשיער ועור הקרקפת ובעל תכונות מחזקות ומשקמות, כמו כן בשימוש מתמיד (אחרי 8-10 פעמים) נעלמים כל הגירויים מעור הקרקפת.

SignsAndImages/Avocado.jpgאבוקדו  Avocado - Авокадо - Persea Americana

שמן האבוקדו מכיל ויטמינים A, B ו-D והוא גם עשיר בלציטין ובחומצות שומן חיוניות (ויטמין F). נסיונות קליניים מצביעים על כך ששמן האבוקדו נספג בעור בקלות רבה יותר מרוב השמנים הקוסמטיים המוכרים. משערים כי חלק מהגורמים לכך הם תכולה של חומצה פלמיטולאית, חומצת שומן אשר נדיר למצוא בשמנים צמחיים. בנוסף לכך, המרכיבים הבלתי ניתנים לסיבון אשר כפי הנראה, משפרים את החדירה לעור. שמן האבוקדו מומלץ מאד למוצרים לעור יבש ולעור מבוגר.

SignsAndImages/Oblepicha.jpgאובליפיחה (אשחר הרוסי) - Seabuckthorn - Облепиха - Hyppophae rhamnoides  

תכונותיו הייחודיות המרפאות ואנטי דלקתיות ידועות מזה מאות שנים. לעיתים קרובות . האובליפיחה יעילה יותר מאשר תרופות מודרניות טיפול בבעיות דרמותולוגיות כגון אקנה, כוויות, כיבים ואקזמה.

SignsAndImages/Edelweiss.jpgאדלווייס Эдельвейс Альпийский - Edelweiss - Leontopodium Alpinum

פרח מהרי האלפים ממשפחת החמניות, מאוד נפוץ ברפואה עממית כצמח מרפא אשר אנטי אוקסידנטי, מעניק רכות לעור ומלחלח.

SignsAndImages/Azulene.jpgאזולין - Азул́ен - Azulene

פחמימן מחזורי בלתי רווי שמקורו בשמן האתרי של קמומיל, בעל תכונות אנטי דלקתיות, אנטי אלרגניות ומרעננות. טוב לטיפול בעור ובשיער ובקוסמטיקה לילדים.

SignsAndImages/Lavander.jpgאזוביון/לבנדר  Лаванда - Lavender - Lavandula Angustofolia

צמח בוטני ממשפחת השפתניים, השם הלועזי הנפוץ הוא "לבנדר" המתייחס לסוג המוכר ביותר - האזוביון הרפואי, ממנו מפיקים שמן אתרי לצורכי ארומתרפיה. טוב לטיפול בכוויות, התכווצות שרירים, מרגיע, עוזר נגד נדודי שינה, מחטא פצעים ודוחה כנימות וחרקים.

SignsAndImages/Achinitzea.jpgאכינצאה - Эхинацея - Echinacea

מקור הצמח הוא צפון אמריקה,  צמח הידוע דווקא בהשפעתו החיובית על מערכת החיסונית ועל מערכת העצבים שכן יש לו שימושים גם כנוגד דכאון, מסייע ביעילות במתן לחות לעור.

SignsAndImages/Yarrow.jpgאכילאה - Тысячелистник обыкновенный - Yarrow -
Achillea millefolium

תמצית האכילאה מכילה: בורנאול, קמפור, קארוטין, ויטמינים C ו K ועוד... השמן הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ומכווצות (עוצר דימום). בעל שימושים רבים בקוסמטיקה רפואית עוזר נגד גירויים ואדמומיות ומצויין לטיפול בעור שמן ובעייתי. 

SignsAndImages/Chlorophyceae.jpgאלגאה Морские водоросли - Chlorophyceae

אצות ים. מכילות כמויות גבוהות של יוד, כלורופיל, נתרן, אמוניה, אשלגן וויטמינים מקבוצות שונות.תמצית האצות מעניקה לחות לעור, מרככת אותו ומשפרת את חילוף החומרים בתאים. בעלת תכונות אנטי ספטיות וקושרת את הלחות בעור.

SignsAndImages/Alginn.jpgאלגין - Альгин - Algin

מקורה של חומצת אלגין (Alginic Acid)הינו מאצות ים ממשפחת הלמינריה. החומר האקטיבי באלגין בעל תכונות ניקוי עדינות, משקם את חילוף החומרים בתאים ומשפר את זרימת הדם. אלגין דומה בתכונותיו לפקטין, המצוי בגרגירי יער, פירות וירקות.

SignsAndImages/Alpha-Arbutin.jpgאלפא ארבוטין Альфа Арбутин - Alpha Arbutin

מרכיב פעיל ביו-סינטטי טהור הנמס במים. יעיל ובטוח בפעולת הבהרת העור ויצירת צבע ומראה אחידים לעור הפנים. כמו כן אלפא ארבוטין מקטין כתמים על הפנים הנובעים ממחלת הכבד.

SignsAndImages/ALLCHIMELA.jpgאלכימלה - Манжетка - Lady's Mantle

משתמשים בעלים ובפרחים של צמח זה, מכווץ, יעיל להפחתת דימומים כבדים (כמו בזמן מחזור), אנטי ספטי ואנטי דלקתי, מאזן את זרימת הדם.

SignsAndImages/AloeVera.jpgאלוי  Aloe barbadensis - Алоэ - Aloe

 ג'ל המופק מצמח אלוי, עשיר במיוחד במרכיבי לחות, וויטמינים חיוניים. הג'ל מעניק לחות ומרגיע, מסייע בבניית רקמות ומותיר את העור חלק, נעים ורענן. אלוי ידוע בתכונותיו הגנתיות נגד קרינה רדיואקטיבית. מתאים במיוחד לעור רגיש, עור בעייתי עם בעיות אקנה ו/או סבוריאה.

SignsAndImages/Allantoin.jpgאלנטואין - Аллантоин - Allantoin

מרכיב של צמח קומפרי המרגיע את העור ומגן בפני נזקים סביבתיים. מסייע בבניית רקמות ומזרז על ידי כך תהליכי שיקום העור כתוצאה מפצעים, סדקים וכ"ד. מעניק לחות, מחדש ומתאים למגוון רחב של טיפולים לכל סוגי העור.

SignsAndImages/Peaches.jpgאפרסק - Persica Vulgaris -  Персик - Peach

מגרעיני האפרסק מפיקים שמן אתרי אשר בעיקרו מכיל את החומצות: פלמטינית, אולאית, לינולית. את שמן האפרסק מוסיפים לקרמים לפנים, עיניים (כולל עפעפיים) וכמרכיב בשפתונים והוא מרכך, מלחלח ומזין בויטמינים. את תמצית האפרסק מוסיפים לתכשירים משקמים בתור מקור לויטמין B15 (חומצה פנגמינית) אשר נחשב למרכיב ביולוגי פעיל.

SignsAndImages/Ascorbyl-Aspertate.jpgאסקורביל פלמיטאט – Аскорбил Палмитат - Ascorbyl Palmitate

צורה מסיסת שומן של ויטמין C, מסייע להגנה מפני התחמצות האזורים השומניים בתא. זוהי גירסא מסיסת שומן שפותחה באופן מדעי וקלה יותר לניצול ע"י מעטפת התא. לעיתים צורה זו יכולה להיות אף יותר יעילה מויטמין C, צורה זו של ויטמין C משמשת כאנטי אוקסידנט רב עוצמה, מסייעת לשמירה על בריאות העור, כלי הדם, הרצועות והגידים, חיזוק המערכת החיסונית, הגנת העור מפני קרינה, מניעת דלקות וסוגים מסויימים של סרטן, שיפור החיוניות והבריאות הכללית.

SignsAndImages/Fucus-Versiculosus.jpgאצה חומית  Фукус Пузырчатый - Bladder wrack - Fucus vesiculosus

אצה הנאספת בחלקו הצפוני של האוקיינוס האטלנטי, ברפואת הצמחים המודרנית נחשבת האצה לצמח בעל עוצמת פעילות מתונה, המותווה לטיפול בבעיות הנובעות מתת פעילות של בלוטת התריס. פעילותה הרפואית היא: מזינה, ממריצה את בלוטת התריס, מעודדת הרזיה, בעלת פעולה של פינוי רעלים מהגוף,מרככת את העור, משקם ומגן על העור.

SignsAndImages/Absinth.jpgאבסינט / לענת האבסינת – Artemisia Absinthium - Полынь Горькая - Wormwood

מוכר במסורות הרפואיות העתיקות של ארצות אירופה, אסיה ואמריקה. שימושו נפוץ בקוסמטיקה כמבשם. ממריץ את המוח, משפר את מצב הרוח ומחזק את הגוף. טוב נגד - עייפות, בלבול, דיכאון ובשימוש חיצוני נגד - כיבים, פצעים, אבצסים.

SignsAndImages/Arbutin.jpgארבוטין  – Arbutin - Арбутин

מרכיב מבהיר כהויות וכתמיםתוך כדי האטה של תהליך ייצור המלנין. נמצא בצורות שונות כאלפא ארבוטין או בתוך תמצית ענבי הדוב.

SignsAndImages/Acetyl-HexaPeptide-3.jpgאצטיל הקספפטיד 3 - ACETYL HEXAPEPTIDE-3 -  Ацетиль Гексапептид 3

שם מסחרי ארגילרין, מיוצר בטכנולוגיית PENTAPEPTIDE, שרשרת קצרה של חומצות אמינו. מטרתו סיוע בבניית רקמות, הרגעת פעילות השריר וכך למנוע ולטשטש קמטי הבעה וזירוז תהליך ייצור הקולגן בגוף. 

SignsAndImages/babassu.jpgבאבאסו-אגוז  Orbignya Oleifera - Орех Бабассу - Babassu

עץ דקל גבוה הנפוץ בברזיל, מניב אגוז בעל קליפה קשה ממנו מפיקים שמן. נספג בעור ביעילות רבה, מרכך ומזין. שומר על הקלוגן האחראי על ייצוב העור.

SignsAndImages/ARGAN.jpgארגן - Argan Sideroxylon - Аргания

עץ ירוק עד קוצני, הובא ממרוקו. מפיקים מהאגוזים שלו שמן יקר. הוא מבוקש מאוד לריפוי וקוסמטיקה בשל תכונותיו המרפאות. חומצות שומן בלתי רוויות, ויטמין E בריכוז גבוה מקנות לשמן פעולות הזנה אינטנסיבית, הגנה טבעית. השמן משחזר תהליכי חילוף חומרים וגמישות לעור.

SignsAndImages/soapworts.jpgבורית רפואית  Saponaria Officinalis - Мельянка Лекарственная- Soapworts

צמח עשבוני רב שנתי ממשפחת הציפורניים, מוצאו מאירופה וממערב אסיה. שימש בעבר להכנת ספונין ממנו הכינו חומר ניקוי לבדים עדינים וצמר. טוב לטיפול בבעיות עור כמו אקזמה, פורונקולוז, גזזת ועוד... תמצית הבורית משמשת בקוסמטיקה כמרכיב ניקוי עם תכונות חיטוי.

SignsAndImages/borage.jpgבוראג'  Borago officinalis - Бурачник Лекарственный - Borage

 צמח חד שנתי הצומח באיזורים הקרים בצפון אירופה ובצפון אמריקה. עשיר במינרלים במיוחד באשלגן, בעל פעולת הרגעה, מחזק ומרענן. עוזר בטיפול במחלות עור כמו סבוריאה.

SignsAndImages/Speedwell.jpgברוניקה סורית  Veronica Syriaca - Вероника лекарственная - Speedwell

 צמח חד שנתי ממשפחת הלחכיים / לועניתים. פורחת בשדות צפון ישראל ומרכזה. בעלת תכונות הקוטלות חיידקים, מרפאה פצעים ומרגיעה. מעניקה טונוס לעור ומפחיתה הפרשות שומניות בעור (סבום).

SignsAndImages/Basil.jpgבזיליקום / ריחן  Ocimum Basilicum - Базилик - Basil

צמח תבלין ממשפחת השפתניים, במהלך ההסטוריה שימש ברפואה העממית למטרות רפואיות שונות ולו שימוש נפוץ בקוסמטיקה. משפר את זרימת הדם, מקל ומרגיע עור מגורה, אנטי בקטריאלי ועוזר למערכת העיכול, מקור עשיר לנוגדי חמצון. בנוסף הוא מכיל פוטוכימיקלים הנחשבים לנוגדי סרטן.

SignsAndImages/Bisabolol.jpgביסבולול - Bisabolol - Бисаболол

מופק מהשמן האתרי של קמומיל, מקור הצמח הוא באירופה ומערב אסיה. בעל פעילות המרגיעה את העור, נוגד דלקות וגירויים, מאחה רקמות ומאלחש. טוב במיוחד לעור רגיש, בעל פעילות אנטי חידקית, מתאים לשימוש נגד סבוריאה, אקנה ועור בעייתי.

SignsAndImages/Betacarotene.jpgבטה קרוטין - Beta-Carotene - Бета Каротин

 אנטי אוקסידנט אשר מומר בכבד לויטמין A, פועל נגד רדיקאלים חופשיים ומגן מפני מחלות לב וסרטן. חיוני לשמירה על עור בריא, לראייה תקינה, התפתחות העצמות, מערכת הרבייה ועוד.. דרוש לתקינות מערכת החיסון ולריפוי פצעים. מקורו בירקות להם עלווה כהה (ברוקולי, חסה, תרד ועוד...), ירקות צהובים וכתומים (גזר, דלעת, בטטה ועוד...) ופירות צהובים וכתומים (פאפאיה, אפרסקים, מנגו, מישמשים ועוד...).

SignsAndImages/Carrot.jpgגזר  Daucus Carota Sativa - Морковь - Carrot

חמאת גזר עשירה במיוחד בויטמינים - A ו E, אשר נחשבים לנוגדי חומציות טבעיים, מלחלחת את העור, מגינה על העור מפני הזדקנות מוקדמת, עוזרת בצורה אפקטיבית נגד סבוריאה ועור מתקלף ותומכת בפעולות בלוטות החלב.

SignsAndImages/Sulphur.jpgגופרית - Sulphur - Сера

הגופרית היא אל מתכת מוצקה בטמפ' החדר וצבעה צהבהב, היא משמשת כמרכיב פעיל בקוסמטיקה, קטלת פטריות ופטוגנים למיניהם אשר יכולים להתפתח בתכשיר הקוסמטי. כמו כן היא מייצבת את רמת הפרשות השומן בעור ופועלת כחומר אנטי דלקתי.

SignsAndImages/Red-Currant.jpgדמדמנית  Ribes grossularia - Крыжовник обыкновенный - Gooseberry

 תמצית הדמדמניות עשירה בויטמינים A, C, K, קרוטין וסיבים תזונתיים. פועלת כאנטי-בקטריאלית ונוגדת חמצון.

SignsAndImages/Ginger.jpgג'ינג'ר - זנגביל  Zingiber Officinalis - Имбирь - Ginger

צמח עשבוני רב שנתי, לרוב מוכר כקנה שורש בצבע חום בהיר וטעמו חריף ומרענן. זהו צמח מרפא חשוב ביותר ברפואה ההוליסטית, לוחם בחיידקים, אנטי דלקתי, מקטין את נטיית טסיות הדם להתגבש ובכך למעשה מדלל את הדם ומקטין את הסיכוי לחלות בטרשת עורקים.

SignsAndImages/Jobs-Tears.jpgדמעות איוב  Coix lacryma - JobsTears - Слезки

עוד מימי קדם נמצא בשימוש ברפואה הסינית המסורתית. בקוסמטיקה דמעות איוב משמשות לריכוך עור קשה וסדוק וכתמצית אנטי-דלקתית מאחה פצעים, מזרזים את תהליך ההתחדשות של רקמות העור.

SignsAndImages/Black-Currant.jpgדמדמנית שחורה  Blackcurrant -  Ribes nigrum - Смородина чёрная

תמצית הדמדמנית השחורה עשירה בויטמינים – P, A, C וקבוצת B, מלחים מינרלים (סידן, מגנזיום, ברזל, קליה, זרחן), סוכר, חומצות אורגניות, כלורופיל. תכשירי הפיטו – ספא עם תמציות צמחים וגרגירי יער הם בעלי פעולה מחסנת ומעצבת לשיער ולעור, משפרים את זרימת הדם ומווסתים את רמת השומנים והנוזלים בגוף.

SignsAndImages/Hydroxyproline.gifהידרוקסיפרולין   Dipalmitoyl Hydroxyproline - Дипальмитоил-Гидроксипролин

מרכיב טבעי (מוגן ע"י פטנט). מסייע במתיחת קמטים, חידוש, חיזוק ומתן לחות לכל סוגי העור. בדיקות דרמוטולוגיות, דייקניות מראות על סטטיסטיקה הבאה: הפחת יובש – 36%, הפחתת חספוס -  23%, ריכוך העור ב- 26%, הגברת לחות בעור – 49% והפחתה ב48% של גודל הקמטים לאחר חודש שימוש בלבד.

SignsAndImages/Hamamelis.jpgהממליס  Hamamelis  Virginiana - Лещина Виргинская - Witch Hazel

"אגוז הקסם מוירג'יניה", המידע על תכונותיו המיוחדות הגיע עלינו מהאינדיאנים של אמריקה שהשתמשו בו לעצירת הדם במקרים של חתכים או פצעים. "הקסם" של הצמח הוא בריכוז גבוה של טאנינים, הנותנים לו תכונות כווץ. הטאנינים נקשרים לחלבונים ומקרישים אותם, וגם מסייעים ליצירת שכבת מגן, שיכולה למנוע התפשטות של מיקרואורגניזמים ובכך למנוע זיהום של הפצע. צמחים מכילי טאנינים גורמים למתיחה של העור, ולכן השימוש הקוסמטי שלהם הוא גם נגד קמטים.

SignsAndImages/Jojoba.jpgחוחובה  Simmondsia sinensis - Jojoba - Хохова

לשמן חוחובה שימושים רבים במוצרי קוסמטיקה לטיפוח העור והשיער.
מומלץ להוסיפו לתערובות קוסמטיות המיועדות להזנת הגוף והפנים; להזנת השיער ולהגנה עליו; לטיפוח הקרקפת ולטיפוח עור כפות הרגליים. עמידותו הופכת אותו לשמן המועדף לדילול שמנים אתריים יקרים, דוגמת יסמין, רוז ונרולי. מולקולות שמן החוחובה מקבעות ומדגישות את ריח השמן המומס בהן, ומפחיתות לאורך זמן את נדיפותו.

SignsAndImages/Quins.jpgחבוש  Cydonia Oblonga - Quince - Айва

צמח ממשפחת הורדיים, קרוב משפחה של התפוחים והאגסים, מכיל ויטמינים: A, B1,B2,C, ברזל וסודיום. כמו כן מכיל כמות גדולה של פקטין אשר בעל פעילות אנטי-בקטריאלית.

SignsAndImages/Ascorbic-Acid-and-Lemon.jpgחומצות אסקורבית ולימון  Ascorbic Acid and Lemon - Аскорбиновая кислота и Лимон

מרכיב מאוד שכיח בתעשיית הקוסמטיקה (ויטמין C) משקם וממריץ את העור תוך כדי הענקת גוון אחיד (בעל תכונות מבהירות), משמש כנוגד חימצון. נמצא בפירות הדר, עגבניות, ירקות ירוקים ועוד..

SignsAndImages/Thioctic-Acid.jpgחומצה אלפא ליפואית  Lipoic acid - Тиоктовая кислота

נוגדת חוצמיות ופועלת לשיקום אנטי אוקסידנטים אחרים בעור כמו הויטמינים E ו C, מונעת את התסמינים של החוסר של הויטמינים E ו C. מגינה על העור מפני קרני ה - UV. משפרת את חילוף החומרים ומאיטה את הזדקנות העור.

SignsAndImages/amino-acids.jpgחומצות אמינו  Amino Acids - Амино Кислоты 

תרכובות אורגניות המהוות את יחידת המבנה הבסיסיות של חלבונים. חוצות אמינו חופשיות בעור מהוות מרכיב חשוב ב - NMF (פקטור לחות טבעי) בקוסמטיקה חומצות האמינו מהוות חלק מ ה - NMF אשר נהרס בשימוש בחומרי ניקוי אגרסיביים, מים חמים ואלכוהול. מעניקים לעור לחות באופן מיידי, עם ספיגתם בעור הם הופכים "לבלוקים" בבניית קולגן, אלסטין ושאר מרכיבים החשובים בבניית העור.

SignsAndImages/ARACHIDONIC-ACID.jpgחומצה ארכידונית  Arachidonic Acid - Арахидоновая Кислота

חומצת שומן מסוג אומגא 6, הינה בלתי רוויה, נמצאת בשימוש בתהליכי חילוף החומרים בגוף האדם. בקוסמטיקה שימושה הוא כחומר מעשיר ומזין את העור.

SignsAndImages/Hyaloronic-Acid.gifחומצה היאלורונית  Hyaluronic acid - Гиалуроновая Кислота 

החומצה ההיאלורונית הינה פולימר בלתי רעיל, המורכב ממולקולות סוכרים רבות הקשורות בשרשרת שהינו חומר טבעי המצוי בגוף האדם ובחללים שבין תאי העור. חומצה היאלורונית הינה חיונית לעור, שכן היא מעניקה לרקמות את הנפח והלחות, ומשמשת כבסיס לקולגן ולסיבי אלסטין (המעניקים לעור את נפחו וגמישותו). חומר שמרכיב את ה- NMF (רמת לחות טבעית), לחותן יעיל ביותר להעלאת רמת לחות בתאים ובשכבה הבין תאית. בעלת תכונות אנטיספטיות  ואנטי וירליות, כמו כן מחדשת ומשקמת את העור.

SignsAndImages/Glycolic-Acid.jpgחומצה גליקולית  Glycolic acid - Гликолиевая или Оксиуксусная Кислота 

שייכת לחומצות האלפא-הידרוקסי ולחומצות פירות. בתכשירים קוסמטיים משמש כחומר המייצב את רמת החומציות בעור, מזרז את תהליך חידוש תאי העור, עוזר להבהרת כתמי פיגמנטציה, מחליק את העור ומעלים קמטוטים.

SignsAndImages/Celysilic-Acid.jpgחומצה סליצילית  Salicylic Acid - Салициловая Кислота

חומצה אורגנית קרבוקסילית ארומטית והיא שמשמת כהורמון צמחי, החומצה מסוגלת לשכך כאבים אצל האדם, עוזרת רבות נגד בעיות עור שונות כמו אקנה, יבלות, קשקשים ופסוריאזיס, כמו כן בעלת תכונות אנטיבקטריאליות ואנטיספטיות.

SignsAndImages/Lactic-Acid.jpgחומצה לקטית  Lactic Acid - Молочная Кислота

חומצה המתקבלת מחלב, שייכת לחומצות אלפא-הידרוקסי. זהו לחותן חזק המסייע לאיזון חומציות העור  ולקילוף עדין של התאים המתים בשכבה הקרנית. מגביר את גמישות העור ומשפר את התחדשות התאים.

SignsAndImages/Wheat.jpgחיטה - נבט החיטה  Triticum Vulgare - Зародыши Пшеницы

נבט חיטה הוא הגרעין או "הלב" של גרגיר החיטה. הנבט מורחק בתהליך הפיכת הקמח ללבן, ועמו מורחקים כל הויטמינים והמינרלים שהוא מכיל.
נבט חיטה עשיר במיוחד בויטמיני E ,B1, B2 ויש בו הרבה ברזל ואבץ.
צריכתו מומלצת במיוחד לנשים הרות ומיניקות, לילדים, לסובלים מאקנה או מעור יבש, אנמיה, לאיזון הורמונלי, לתקופת גיל המעבר, ולהרגעה.

SignsAndImages/Vinegar.jpgחומץ - Vinegar - Уксус

חומץ זוהי חומצה אצטית מדוללת (3-5%)נוזל חמוץ זה נגרם עקב התחמצנות/התססה של אלכוהול האתנול (יין, תפוחים וכד'...) התהליך נגרם ע"י חיידק האאטובקטר החומץ מוכר כחומר חיטוי, יעיל כאמצעי מיגור נגד מגוון רחב של חיידקים בקוסמטיקה משמש כחומר מבהיר ומחטא.

SignsAndImages/SunFlower.jpgחמנייה   Helianthus Annuus - Подсолнечник - Sunflower

שמן המופק מגרעיני החמנייה מכיל כ- 48% חומצה לינולית אלפא-בטא, כ- 30% חומצה אילינואית וכ- 9% חומצות שומן עשירות. החמנייה עשירה בויטמין E בעל תכונות אנטי-אוקסידנטיות ומתאימה לכל סוגי העור.

SignsAndImages/Malva.jpgחלמית  Malva sylvestris - Мальва - Mallow

זהו צמח בעל עלים גדולים, נפוץ בצדי הדרכים בהרי ירושלים. מכיל ויטמיןC וקרוטין. חלמית בעלת תכונות אנטי דלקתיות, מרגיעות ומרככות. החלמית פעילה במיוחד לטיפול בעור יבש ורגיש.

SignsAndImages/Vitamin-E.jpgטוקופרול  Vitamin E - Токоферол - Tocopherol

טוקפרול בצורתו הטבעית הוא אחד מהויטמינים השמישים והנפוצים ביותר בתחום הקוסמטיקה. זהו נוגד חמצון רב עוצמה, הודות לתכונותיו מואט תהליך הזדקנות העור, ישנו שיפור בזרימת החמצן לתאים בעור תוך הרחבת כלי הדם וחיזוק דפנות התא, מחדש ואנטי דלקתי.

SignsAndImages/Carthamus-Tinctorius.jpgחריע   Carthamus Tinctorius - Сафлора - Safflower

שמן חריע מכיל חומצות שומן לא רוויות חיוניות הנחוצות לבניית עור גמיש, חיזוק השיער והציפורניים. השמן שומר על כלי דם גמישים, מקל בגירויים ועקיצות, מזין עור יבש ומרכך עור גס.

SignsAndImages/Talc.jpgטלק - Talc - Тальк

מינרל טבעי המופיע בטבע בצורת גבישים, שמנוני למגע ואינו נמס במים. טלק נמצא בשימוש נפוץ בקוסמטיקה כמו טלק לתינוקות, בפודרות, צלליות, סומק ועוד... 

SignsAndImages/Titanium-Deoxide.jpgטיטניום דיאוקסיד  Titanium Deoxide - Диоксид Титана

בקוסמטיקה משתמשים בטיטניום אבקתי ומנוקה במיוחד המעניק כיסו מושלם בתכשירים קוסמטיים, נפח, פיגמנט לבן וכחומר המגן בפני קרינת ה - UV.

SignsAndImages/Yilang-Yilang.jpgילאנג ילאנג  Cananga Odorata - Иланг Иланг - Yilang Yilang

עץ טרופי ירוק הצמח עד לגובה 20 מטר ופורח כל השנה. העץ אופייני לאזורים נמוכים, טרופיים ולחים, מקורו בדרוםאסיה באיים הפולינזיים, מדגסקר, איי קומרו ואינדונזיה. ברפואה הוא פועל כמרגיע, משרה שינה, אנטי דלקתי, מאלחש, נוגד דיכאון, מחטא ומתן ייצור והפרשת סבום. כמו כן משתמשים בשמנו הארומטי לייצור בשמים.

SignsAndImages/Terapeptide.jpgטרפפטיד דקורוניל  Tetrapeptide Decorynil - Тетраппептид Декоронил

פועל כתחליף לקולגן ואלסטין, משפיע כממריץ לייצור סיבי קולגן בתא, מחדש ומשקם את שכבת ההגנה החיצונית של העור. מאט את תהליך ההזדקנות ומעניק אלסטיות לעור.

SignsAndImages/laminaria.jpgלמינריה  Laminaria Digitata - Ламинария - Laminaria 

אצות ים הן מקור עשיר למרכיבים ביו-אקטיביים, בעלות תכונות חיטוי וריכוך תוך כדי הענקת לחות. מחדשת את רקמות ומזרזת חילוף חומרים תוך כדי העשרת תאי העור בחמצן, מכילה מינרלים, תרכובות אורגניות וויטמינים - A, D, B2, E .

SignsAndImages/Lithospermum.jpgליטוספרמום  Lithospermum - Воробейник Оптечный - Шиконин - Gromwell 

פרח יפני שתכונותיו הייחודיות הביאו להכחדתו. כיום מגדלים אותו בתנאי מעבדה ביפן. מחירו של מיצוי הצמח זה עולה על מחיר הפנינים. הצמח הוא אפיטלייזר, כלומר מסייע לבניית תאים חדשים, מה שגורם לאיחוי פצעים וסילוק סימני מתיחה, צלקות וכ"ד. מבריא את העור, ידוע גם כחומר אנטי דלקתי ומרגיע.

SignsAndImages/Lecitin.jpgלציטין - Lecithin - Лецитин

פוספוליפיד המהווה חומר חיוני לחיים, זוהי מולקולה שומנית המגינה על ממברנות התאים ואף מהווה חלק מהם, זהו חומר מתחלב המאפשר מיזוג שומן ומים באותו חומר, תכונה זו עוזרת לריכוך העור, מתאים במיוחד לעור ושיער ייבש.

SignsAndImages/Burdock.jpgלפה  Arctium Lappa Burdock - Лопух Большой - Burdock

הלפה שמשה בתרבויות רבות על פני הגלובוס לטיפול במגוון רחב של בעיות רפואיות - החל מהתקרחות ועד לסרטן. השימוש הרפואי המקובל היא בשורש, טוב לטיפול במצבים רעלניים המתבטאים בדלקות כרוניות כמו מחלות עור כגון - דלקת עור אטופית, פסוריאזיס, פורונקולים, זיהומים תת עוריים ועוד... מכיל את הויטמינים: B1, B2, B3, B6, C,E. ואת המינרלים: סידן, מגנזיום, אשלגן, ברזל, מנגן, זרחן, כרום ואבץ.

SignsAndImages/Mimosa.jpgמימוזה  Mimosa tenuiflora - Мимоза - Mimosa

עץ צפוני שמקליפתו מופקת תמצית בעלת תכונות חזקות של ריפוי ושיקום. התכונות האנטיבקטריאליות שלו הן בעלות כ- 300% יותר אפקטיביות מאשר סטרפטומיצין (אנטיביוטיקה, אונ' אטווה). נמצא בשימוש נפוץ בקוסמטיקה ומוצרי היגיינה, מתאים במיוחד לטיפול בעור שמן ובעייתי.

SignsAndImages/Queens-Food.jpgמזון מלכות  Royal Jelly - Маточное Молоко

מרענן ומחזק את העור, מגביר את תפקוד ההגנתי של הרקמה ויכולתה לעצור לחות. מהווה מקור עשיר של חומרים מזינים ואנרגיה. ההרכב כולל פרוטאינים, שומנים מועילים, סטרולים, חומרים מינרליים, אנטי אוקסידנטיים, מגוון נרחב של ויטמינים וכמו כן חומצה אספראגינית – מהווה 16% מהרכב פרוטאינים הכלולים בחלב המלכה. תפקיד המרכזי של חומצות בניית רקמות יעילה במיוחד כאשר היא משולבת עם רטינול.

SignsAndImages/Dead-Sea-Minerals.jpgמלחי ים המלח  Dead Sea Salt - Соли Мертвого Моря

מכילים כ-28 מינרלים ומיקרואלמנטים בעלי אפקט אנטי-בקטריאלי חזק, מטהרים, מחדשים ומשקמים את העור. מאזנים את רמת המינרלים והלחות בעור. מתאימים במיוחד לעור שמן ובעייתי, תורמים היטב לרעננות ולמראה המתוח של העור.

SignsAndImages/Apricot.jpgמישמש  Prunus Armeniaca - Абрикос - Apricot

עץ נשיר נושא פרי שמקורו בסין, משתייך לסוג הפרונוס שעמו נמנה גם השזיף, מגרעיני המישמש מפיקים שמן עשיר. הפירות מכילים את הויטמינים: A, C, B, B15. מרכך ומזין את העור.

SignsAndImages/melisa.jpgמליסה רפואית  Melissa  officinalis - Мелисса Лекарственная - Lemon Balm 

עשב רב-שנתי ממשפחת השפתנייםהמשמש ברחבי העולם להרגעה ולתמיכה בפעולת מע' העצבים, פעילותו הרפואית היא : מרגיע, אנטי חרדתי, קרמינטיבי (מפיג גזים), כמו כן המליסה אף עשויה להשתלב באופן יעיל גם בטיפול במחלות עור בילדים ומבוגרים, כמו אטופיק דרמטיטיס ופסוריאזיס וכן התפרצויות של אלרגיה הבאות לידי ביטוי בעור. בעיקר כאשר תופעות אלו מקושרות לתפקוד מע' העצבים.

SignsAndImages/Cucumber.jpgמלפפון  Cucumus Sativus - Огурец - Cucumber

צמח ממשפחת הדלועיים, עשיר מאוד בויטמינים במיוחד באשלגן. מכיל כ- 96% מים, תכונה זו יחד עם אפקט הקירור מורידים נפיחויות. בעל תכונות טיהור , ניקוי והלבנה, מרכך, מרענן ומעשיר את העור, מתאים לעור ייבש ועייף.

SignsAndImages/Ranunculus-ficaria-nurit.jpgנורית  Ranunculus ficaria - Buttercup - Лютик 

היא סוג של צמחים במשפחת הנוריתיים המונה מעל 400 מינים ונפוץ בכל היבשות. רוב מיני נורית הם רב-שנתיים, בעלי פרחים צהובים או לבנים. לאחר הייבוש תמצית הנורית מטהרת, ומרגיעה. מתאימה במיוחד לרגישים.

SignsAndImages/mandarina.jpgמנדרינה  Citrus Nobilis - Mandarine - Мандарина

פרי הדר, מכיל ריכוז גבוה של ויטמין C, השמן האתרי של המנדרינה משמש לרוב בקוסמטיקה להמרצה ולרענון וכמו כן לארומטיזציה.

SignsAndImages/nettle.jpgסרפד  Urtica Dioica - Nettle - Крапива 

עלי הסרפד מכילים את הויטמינים C, K, ו- B. נמצא בשימוש שכיח בקוסמטולוגיה. מעניק טונוס לעור, ממריץ את התחדשות התאים, בעל תכונות ריפוי ונוגד דלקות.

SignsAndImages/Soy.jpgסויה  Soy Beans - Glycine Soja - Соя

שמן עשיר בחלבונים, חומצות חיוניות ולציטין. שמן סויה מחדש את העור, מזין ומלחח אותו, כמו כן שומר על שכבת ההגנה של העור ומונע בריחת לחות. מכיל ויטמין E המעניק תכונות אנטיאוקסידנתיות.

SignsAndImages/Corn-Starch.jpgעמילן תירס  Corn Starch - Zea Mays - Кукурузный крахмал

מכיל נוגדי חמצון טבעיים כמו טוקפרול (ויטמין E) וחומצה פרילית. סופג לחות מצוין, בעל השפעה רכה ומרגיעה על העור.

SignsAndImages/Tomatoe.jpgעגבניה  Lycopersicum esculentum - Tomato - Томат 

הפרי והמיץ מכילים בתוכם ויטמינים - A, C, PP, B2. כמו כן העגבניה היא בעלת תכונות מטהרות ומשקמות, מרככת את העור, מעניקה אלסטיות ותחושת רעננות.

SignsAndImages/Copaiba-Tree.jpgעץ הקופאיפרה  Copaifera officinalis - Копайба дерево 

שימוש קוסמטי בעיקר עם שרף העץ אשר בצבע צהוב – חום עם ריח מתקתק ומתובל. בהרכבו פחמימן, בטא ביסבולול, פרנזן. פועל כקוטל חיידקים, מחטא, מרכך ומרגיע, משמש כחומר אנטי דלקתי לטיפול בבעיות עור רבות.

SignsAndImages/grapes.jpgענבים (שמן זרעים)  Vitis vinifera - Grape seed oil - Виноград Масло из косточек

שמן המופק מגרעיני ענבים הוא בעל פעולה המחזקת את רקמות העור כמו כן ממריץ את התחדשות התאים, אנטי דלקתי ועוזר להבראתן של רקמות עור פגומות.

SignsAndImages/papaya.jpgפאפאיה  Carica papaya - Папая - Papaya 

מיץ הפאפאיה מכיל בתוכו את הפרמנט - פאפאין, שימושו בקוסמטיקה הוא לטיהור נקבוביות העור, פילינג, הבהרה והחלקה של העור.

SignsAndImages/RuscusEtzvonitHaHoresh.jpgעצבונית החורש  Ruscus Aculeatus - Иглица Понтийская - Butchers Broom 

משפר את חילוף חומרים בתא, מנקז רעלים מרקמות שירים, מגביר זרימת דם ומחזק ומרענן דפנות נימי הדם.בעל תכונות אנטי-דלקתיות ומרגיע גירויים.  

SignsAndImages/Olive-Squalen.jpgפיטו - סקוולן - (Phyto - Squalane)

שמן צמחי (המופק מזיתים)בעל מבנה דומה לזה של ההפרשות השומניות של העור. בעבר היו מפיקים סקוואלן מכבד כריש, מרכך את העור ומעלה את האלסטיות שלו, מרפא ומשקם את שכבת העור העליונה. מייצב את מאזן המים והשומנים בעור.

SignsAndImages/Rassberry.jpgפטל - Rubus idaeus - Малина - Raspberry

תמצית פטל מכילה בתוכה סוכר, ויטמינים- C, B, PP, קרוטין, תמצית צמחית, מלח קליה, נחושת, זרחן, ברזל, סידן, פקטין, תרכובות חנקן, שמנים אתריים, חומצות- תפוח, לימון, סליצילית, קפרונית, פורינים. מחסנת ומעצבת את העור תוך כדי ניקוי יסודי, מלחלחת ומזינה.

SignsAndImages/Passion-Fruit.jpgפסיפלורה - (Passiflora Adulis)

צמח מטפס שמקורו באמריקה הדרומית, בעל תכונות מרגיעות ואף יעיל להורדת לחץ דם, מכיל רמות גבוהות של ויטמין A ואשלגן. מיץ הפסיפלורה הינו מקור טוב לחומצה אסקורבית וויטמין C. 

SignsAndImages/Plantain.jpgפלנטיין – (Plantain)

צמח עשיר במיוחד בויטמינים C, A, K ובחומרי לחות. בעל תכונות לאיחוי פצעים, מעניק לעור מראה מתוח, בעל תכונות מכווצות ועוזר לעצירת דימוםכמו כן מטהר ומנקה את העור. 

SignsAndImages/Black-pepper.jpgפלפל שחור  Piper Nigrum - Black Pepper - Черный Перец

צמח מטפס פורח ממשפחת הפלפליים, גדל בעיקר בדרום הודו. שמן הפלפל השחור הוא נוזל שקוף או ירקרק עם ריח חריף, תכונותיו הן: חריף, מייבש, מחמם מאוד. מסייע בשריפת שומנם ובספיגת צמחי מרפא אחרים. שימושו בקוסמטיקה הוא כתוסף ארומה וכמרכיב בשמני עיסוי.

SignsAndImages/Patchouli.jpgפטשולי (פצ'ולי)  – (Patchouli Pogostemon)

פרח שמקורו בהודו ואינדונזיה, ממנו מפיקים את שמן הפצ'ולי באמצעות זיקוק מקיטור. תכונותיו הן: אנטיפונגלי, אנטיביוטי, אנטי דלקתי ואנטי מיקרוביאלי. מעורר התחדשות ובנייה של תאי עור, מתאים לטיפול בסימני מתיחה, צלוליט, כוויות וכמו כן עוזר להפגת כאב, עוצר דימום. טוב לטיפול בשיער, עושה אותו מבריק, מונע נשירה וטוב לטיפול בקשקשים. 

SignsAndImages/Pepermint.jpgפפרמנט / מנטה  Mentha piperita - Peppermint - Мята

מכיל שמן אתרי, אנטי דלקתי ועובד כמחטא טבעי, ממריץ את זרימת הדם כמו כן בעל תכונות המרעננות את העור ומצב הרוח.

SignsAndImages/paprica.jpgפפריקה   Capsicum Annuum - Paprica - Красный Перец

תבלין בצבע אדום המופק על ידי טחינה של פלפלי צ'ילי לאבקה, הפירות מכילים ריכוזים גבוהים של ויטמין A ו C, מכילה את האלקלואיד קפסאיצין אשר פועל כממריץ ומגרה לעור (מחמם). שימוש הפפריקה בקוסמטיקה הוא בשמני עיסוי וקרמים המחממים את הגוף. ממריץ את עור הקרקפת ועוזר להזנה טובה יותר של שורשי השיער.

SignsAndImages/CocoNut.jpgקוקוס - (Cocos Nucifera)

חמאת קוקוס ומי קוקוס הינם מזינים ביותר ומכילים: סוכר, סיבים תזונתיים, ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון. בחלב קוקוס כ - 17% שומן. חמאת הקוקוס מזינה ביותר מייצבת ועוזרת לעור לאגור לחות.

SignsAndImages/Propolis01.jpgפרופוליס - (Propolis)

מוצר כוורת משמש כאנטיביוטיקה טבעית. שימוש דרמטולוגי הוא כיום כנראה השימוש הנפוץ ביותר בפרופוליס. 
עוזר לרגנרצייה ושיקום רקמה – לכן נמצא בשימוש על ידי קוסמטיקאיות וחלק מטיפול אחרי ניתוח פלסטי.
גם כתוסף למגוון מוצרים: שמפו, קרם לחות, סבונים, אודם, גומי לעיסה, משחות שיניים, מי פה, קרם הגנה מפני השמש ועוד.

SignsAndImages/Cinamon.jpgקינמון קמפורי - (Cinnamomum camphora) 

עץ ירוק במשך כל עונות השנה, ידוע ברפואה עממית כחומר מאחה סדקים, מגליד פצעים, מבהיר בקלילות את העור ובעל תכונות אנטיספטיות. כמו כן נמצא בשימוש נפוץ כחומר ריח טבעי. מאזן את רמת החומציות ושומן בעור שמן ובעייתי.

SignsAndImages/Kiwi.jpgקיווי - (Actinidia chinensis)

פרי ממשפחת האקטינידיים ומקורו בדרום סין. קרוי על שם הציפור הלאומית של ניו זילנד. הקיווי מכיל 98 מ"ג ויטמין C, חלבונים, ברזל, סידן, מגנזיום, זרחן, אשלגן, אבץ, סדרת ויטמין B, פוליסן, ניאצין (B3), הפרי הוא אנטי דלקתי ובעל פעולה מרגיעה.

SignsAndImages/camomile.jpgקמומיל בבונג - (Matricaria chamomilla)

 מכיל שמנים אתריים מקל על דלקות וגירויים, בעל תכונות מרגיעות ומרפאות, אנטי-בקטריאלי. מתאים במיוחד לטיפול בעור רגיש, אלרגי ועור עדין כמו עור התינוק. נודע בשימושו לתה כבעל השפעה מרגיעה ומרפאה, נחשב כמועיל בבעיות עיכול, כאבי מחזור, כאבי ראומאטיזם, לטיפול בבעיות שינה ולשחרור שרירים.

SignsAndImages/Calendula.jpgקלנדולה / ציפורן החתול - (Calendula officinalis)

תמצית הקלנדולה עשירה בויטמינים A ו E ומכילה את החומצות סליצילית ותפוח אשר פועלות כמסנני קרינה טבעיים. פרחי הקלנדולה אנטי דלקתיים ואנטי אוקסידנטיים, מעיניקים טונוס ומרגיעים עור מגורה. מתאים לעור רגיש במיוחד.

SignsAndImages/CaCao.jpgקקאו - (Theobroma Cacao)

חמאת קקאו אשר נמצאת בפולי קקאו (כ- 55%) ונחשבת לחמאה עשירה מאוד. בעלת תכונות של איחוי פצעים, מעניקה טונוס לעור. נמצאת בשימוש שכיח מאוד בקרמים שונים, שפתונים ובמוצרי טיפול נגד צלוליטיס.

SignsAndImages/Coffee-Beans.jpgקפה - (Coffea Robusta) 

תמצית הקפה ממריצה את תהליכי השיקום בעור ואת חילוף החומרים בגלל הקפאין אשר מצוי בפולי הקפה. כמו כן קפה מכיל אנטי אוקסידנטים הפועלים נגד הרדיקלים החופשיים. מרכך ומגן על האפידרמיס, מתאים ךטיפול בצלוליטיס.

SignsAndImages/Retinol.jpgרטינול – (Retinol)

ידוע גם כויטמין A, משקם את רקמות העור, חיוני לראיית לילה ולתפקוד העור והרקמות הריריות המצפות את מערכת העיכול ומערכת השתן. בנוסף, תורם ויטמין A לתפקוד מערכת הרבייה ומעורב בתהליכי הגדילה של הגוף. מזרז את התחדשות של תאי העור ואת היצור סיבי קולגן.

SignsAndImages/RoseMary.jpgרוזמרין - (Rosmarinus officinalis)

שמן הרוזמרין מכיל פנולים, חומצת קרניסול וחומצה קרנוסית, להם תכונות אנטי-אוקסידנטיות חזקות. השמן נמצא בשימוש נפוץ בקוסמטיקה כגון בסבונים, בשמים ועוד.. הצמח בעל תכונות אנטי-בקטריאליות, מרגיע, מכווץ (עוצר דימום). יעיל במיוחד לטיפול בעור שמן וכן מצויין לטיפול נגד קשקשים.

SignsAndImages/Shvatvat.jpgשבטבט - (Equisetum arvense)

מעדן את שכבת העור העליונה, מאחה פצעים קטנים, מכווץ נקבוביות. מתאים לעור שמן ורגיל ולאנשים שעברו טיפולים עם חנקן נוזלי להסרת כתמים ונגעים בעור. הצמח מכיל אבץ, עוזר להפיק סידן לא פעיל לפעיל. מתאים לחיזוק שורשי השיער, למניעת נשירת שיער, לחיזוק ציפורניים.

SignsAndImages/Pomegrant.jpgרימון - (Punica Granatum)

השימוש ברימון נפוץ עוד מימים עברולחיטוי פצעים ולהאטת הזדקנות העור. לרוב משתמשים בחמאה המופקת מזרעי הרימון העוזרת לשיקום רקמות העור, כמו כן זהו אנטי אוקסידנט חזק.

SignsAndImages/DANDELION.jpgשינן רפואי - (Taraxucum Officinalis)

צמח ממשפחת המורכבים ומקורו במערב אירופה. בעל פעילות אנטי ויראלית, מרענן ומרגיע עור מגורה, מעניק לחות, טוב לטיפול במקרים של אקזמה, הרפס, אקנה ופסוריאזיס.

SignsAndImages/Shea-Nut.jpgשיאה - Butyrospermum Parkii - Ши - Shea Nut

חמאת השיאה מופקת מאגוז השיאה שמקורו באפריקה, מיועדת להזנה מוגברת של העור ומצויינת לטיפול בכוויות, גלדים, פסוריזיס, אקזמה ועור יבש במיוחד. עשירה בויטמינים - E, F, A.

SignsAndImages/Prunus-Amygdalus-shaked.jpgשקד מתוק -  (Prunus Amygdalus)

ממשפחת השזיפיים. בשימושים קוסמטיים מפיקים מהשקד שמן המרגיע עור מגורה, מעניק לחות ומתאים במיוחד כבסיס לעיסויי הזנה במיוחד לעור יבש. מרכך את העור.

SignsAndImages/Bee-wax-Candles.jpgשעוות דבורים  Cera Alba - Пчелиный Воск - Bee Wax

מהווה את אחד התוצרים החשובים ביותר במהלך פעילות הכוורת ולו תכונות אנטיבקטריאליות, אנטיוויראליות ואנטידלקתיות והיא מכילה פחמימות, חומצות שומניות, ויטמין A, אנטיביוטיקה טבעית. משמש בקוסמטיקה למבנה, לחות וכחומר אנטיספטי.

SignsAndImages/Thyme.jpgתימין - (Thymus Vulgaris)

מכיל שמן אתרי שמרכיבו העיקרי הוא תימול אשרממריץ את תהליך זרימת הדם תוך כדי חימום. בעל תכונות אנטי-דלקתיות ומרפאות, מעניק מראה מתוח לעור.

SignsAndImages/GreenTea.jpgתה ירוק - (Camellia Sinensis) 

המרכיב בעל פעילות מגוונת מאוד. קפאין הנמצא בתוך התה מגביר את זרימת הדם ומזרז חילוף חומרים בתאי העור וכך עוזר להתמודד נגד נפיחויות ועגולים שחורים מתחת לעיניים. ויטמין P מחזק את נימי הדם וכך מיטיב במצב הקופרוז. תה ירוק מרגיע תופעות אלרגיה, ובעל יכולת הגנה אנטי-אוקסידנט (מגן בפני נזקים סביבתיים ומונע הזדקנות העור).

SignsAndImages/AlgaeExtract.jpgתמציות אצות  – (ALGAE EXTRACTS)  

מכילות בתוכן כמות גדולה של מינרלים ומלחים המוסיפים לעור  לחות  ומיקרו-אלמנטים. מרגיעות עור מודלק, משפרות את זרימת הדם וחילוף החומרים בתאים. בעלות תכונות אנטי-ספטיות, מלחחות  ומעניקות  גמישות.

SignsAndImages/Corn.jpgתירס - (Zea Mays)

צמח ממשפחת הדגניים, מקורו במרכז אמריקה. מכיל את החומצות: לינולית ואילינואית, טוקופרול, לציטין הנחשב לנוגד חומציות טבעי. השימוש בתירס (שמן) בקוסמטיקה הוא כחומר מזין ומרכך.

SignsAndImages/apple.jpgתפוח - (Pyrus malus)

סוג ממשפחת הורדיים, מכיל וטימינים - A, B1, B2, B3 ו C, ברזל, אשלגן, סידן, נתרן ועוד. בעל תכונות מרעננות, מלחלח, מזין, מרכך ומעניק טונוס לעור.

SignsAndImages/orange.jpgתפוז - (Citrus Aurantium Dulcis)

מין עץ ממשפחת ההדרים, לרוב שימושו הקוסמטי בא מהשמן האתרי אשר נמצא בעלים והענפים של עץ התפוז. מכיל ויטמינים - A, B1, B2, B3, C, ברזל, אשלגן, סידן ועוד. מעניק טונוס לעור, ממריץ ומשמש כארומטיזטור טבעי.

WebAssets2/footer_920.jpg

Magiray™   ¦   6 HaSolelim Str., Tel Aviv 6789706, Israel    ¦  Phone: 03-5626613; Fax: 03-5626615    ¦    e-mail: info@magiray.com
 
Copyright © 1995 by Magiray Cosmetics LTD. All rights reserved.

Copyrighted.com Registered & Protected  J12U-Z0DL-VCOQ-MGYG